EN

12.09.2020, 13:54 Wersja do druku

Kraków. 55. Jubileuszowy Sezon Teatralny STU otwiera spektaklem dla medyków

Po pół roku przerwy w graniu Teatr STU ponownie zaprasza na spektakle. 55. Jubileuszowy Sezon Teatralny STU otwiera premierowym przedstawieniem "Ci, co mnie niosą". Na widowni zasiądą medycy. 

- Pandemia była dla nas wszystkich trudnym czasem, jednak bardzo się cieszę że po półrocznej przerwie w graniu, znowu możemy zaprosić widzów do Teatru Scena STU - mówi Krzysztof Pluskota dyrektor Teatru STU. 

- Nowy, 55. jubileuszowy sezon artystyczny rozpoczniemy 12 września premierą "Ci co mnie niosą" Sławomira Mrożka w reżyserii Artura "Barona" Więcka. Na pierwszy spektakl o godz. 16:00 zapraszamy lekarzy i innych przedstawicieli służb medycznych, którzy nie tylko w trakcie pandemii dbają o nasze zdrowie. Chcemy im w ten sposób podziękować za ogrom pracy w ostatnich miesiącach.="#utm_medium=alz&utm_source=gazetakrakowska.pl&utm_campaign=artykul">

W spektaklu "Ci, co mnie niosą" zobaczymy: Magdalenę Walach, Darię Polasik-Bułką, Andrzeja Deskura, Zbigniewa Kaletę, Krzysztofa Pluskotę, Jacka Romanowskiego, Tomasza Schimscheinera, Dariusza Starczewskiego, Jacka Wojciechowskiego. 

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kraków. 55. Jubileuszowy Sezon Teatralny STU otwiera spektaklem dla medyków. Na scenie Walach, Schimscheiner, Pluskota

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Wątki tematyczne