EN
07.07.2022, 10:43 Wersja do druku

Kraj. Premiera „Na chwilę, na zawsze”. Paweł Domagała w potrójnej roli

Borys, były rockmen, kiedyś bardzo popularny, dziś zajmuje się wyciąganiem z dołka trudnej młodzieży. Jedną z osób na zakręcie jest Pola, wschodząca gwiazda muzyki. Uwierzcie, nie będzie to zwykłe spotkanie! Tak zaczyna się film „Na chwilę, na zawsze” z piosenkami Pawła Domagały i Łukasza Borowskiego, który odpowiada również za muzykę do filmu. Zapomnianego gwiazdora zagra… Paweł Domagała. Film wejdzie do kin 15 lipca.

fot. mat. organizatora

Reżyserem filmu jest Piotr Trzaskalski, twórca „Ediego” i „Mojego roweru”, pomysłodawcą filmu i współautorem scenariusza (razem z Mirellą Zaradkiewicz i Magdaleną Wiśniewolską) jest Paweł Domagała.

W filmie grają między innymi: Martyna Byczkowska, Olaf Lubaszenko, Kinga Preis i Ireneusz Czop.

To film, w którym główną rolę grają uczucia. Niesie ważne dla mnie przesłanie – nigdy nie jest za późno na odkupienie win. Wyszło nam kino poetyckie i wzruszające. Takie, jakie lubię – mówi Paweł Domagała.

„Milcz” – piosenka promująca film: https://youtu.be/gLsnjI4e-iM

NA CHWILĘ, NA ZAWSZE

Premiera 15 lipca

Reżyseria: Piotr Trzaskalski („Edi”, „Mój rower”)

Scenariusz: Paweł Domagała, Mirella Zaradkiewicz i Magdalena Wiśniewolska

Zdjęcia: Witold Płóciennik („Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „Stulecie winnych”, „Carte Blanche”)

Obsada: Paweł Domagała („Planeta Singli”, „Wkręceni”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Żmijowisko”), Martyna Byczkowska („W głębi lasu”),

Olaf Lubaszenko („E=mc²”, „Kroll”), Kinga Preis („Plan B”, „Róża”, „Dom zły”), Ireneusz Czop („Pokłosie”, „Jack Strong”, „Konwój”)

Muzyka: Łukasz Borowiecki

Producent: Orphan Studio

Źródło:

Materiał nadesłany