EN

7.08.2021, 14:38 Wersja do druku

Kraj. Maria Dębska w roli Kaliny Jędrusik. Pierwszy taser filmu

Warszawa, lata 60. Przed ekranami czarno-białych odbiorników zasiadają miliony Polaków. I nagle ktoś przykuwa ich wzrok. To Kalina Jędrusik (Maria Dębska) - zjawiskowa aktorka i piosenkarka, która wnosi koloryt do bezbarwnej rzeczywistości. Kusi wdziękiem i seksapilem. Elektryzuje panów i oburza panie. Prezentujemy teaser filmu "Bo we mnie jest seks" o pierwszej seksbombie PRL-u, "polskiej Marylin Monroe".

Kalina nie chce się wpisywać w ówczesny model kobiety. Żyje na własnych zasadach, co nie zawsze podoba się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym wpływowym osobom u władzy. Liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie z mężem Stanisławem Dygatem (Leszek Lichota) i Luckiem (Krzysztof Zalewski), kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiają, że Kalina zyskuje także miano naczelnej skandalistki PRL. A przecież największy skandal z jej udziałem dopiero się zacznie…="#anchorlink">="#anchorlink">

"Bo we mnie jest seks". Jest pierwszy zwiastun filmowej historii o Kalinie Jędrusik

W krótkim zwiastunie do "Bo we mnie jest seks" nie tylko po raz pierwszy widzimy Marię Dębską w akcji, ale i słyszymy, jak śpiewa tytułowy utwór. Przekonajcie się, jak jej poszło:

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

"Bo we mnie jest seks". Pierwsze spojrzenie na Marię Dębską w roli Kaliny Jędrusik [TEASER]

Źródło:

wwwgazeta.pl
Link do źródła