EN

19.11.2020, 12:05 Wersja do druku

Kraj. Joanna Kulig wraca na plan, francuski

fot. mat. Filmu Polskiego

Pochodząca z małopolskiej Muszynki aktorka ostatnio była zajęta życiem rodzinnym ze względu na urodzenie syna. Wszystko wskazuje jednak, że skończyła urlop macierzyński. Joanna Kulig weszła właśnie na plan nowego filmu - francuskiego thrillera "Kompromat".

Międzynarodowy sukces "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego sprawił, że Joanna Kulig zaczęła dostawać propozycje ról za granicą. Pierwszym efektem tej dobrej passy okazał się kręcony w Paryżu serial dla Netfliksa - "The Eddy". Obejrzeliśmy go w maju tego roku - i produkcja zyskała entuzjastyczne recenzje. W międzyczasie gwiazda urodziła w 2019 roku w amerykańskiej klinice syna Jasia i zajęła się jego wychowaniem. Dlatego nie myślała o przeprowadzce za granicę.

- Fajnie jest podróżować. Kiedy robiłam serial, na planie byli aktorzy z całego świata. Wsiadałam w samolot, mijało półtorej godziny, a byłam już w Polsce. Tak teraz wszyscy robią: jeśli jest projekt, to się leci na dwa tygodnie i bierze się w nim udział, bez względu na to, gdzie powstaje. A dom jest w ojczyźnie. Dlatego na razie nie myślę o żadnej przeprowadzce - powiedziała nam,

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Joanna Kulig wraca na plan. Gwiazda kina z Małopolski wystąpi we francuskim thrillerze "Kompromat"

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

Paweł Gzyl