EN

17.10.2020, 15:27 Wersja do druku

Koszalin. Musical "The Bodyguard" w Adrii

Musical „The Bodyguard", jeden z najgorętszych tytułów ostatnich lat, zagości w weekend na deskach Teatru Muzycznego Adria w Koszalinie. Będzie można usłyszeć największe hity Whitney Houston takie jak, „Run To You", “Queen Of The Night", „I Wanna Dance With Somebody" oraz megahit „I Will Always Love You" i wiele innych.

Musical, który jest oparty na kultowym filmie „The Bodyguard" z 1992 roku, pokazywany był dotąd w zaledwie pięciu europejskich krajach, a na świecie m.in. w Chinach, Japonii, Australii i USA. Podbił londyński West End, a w Polsce po miłosny thriller nie sięgnęły sceny Warszawy, Krakowa czy Poznania, ale właśnie koszalińska Adria.

Film, w którym w roli Franka Farmera wystąpił Kevin Costner, a Whitney Houston wcieliła się w postać Rachel Marron, zarobił na świecie ponad 400 milionów dolarów. „W mojej karierze ochroniarza jedna rzecz zawsze się sprawdza. Nawet niekompetentni i niecelnie strzelający bandyci zawsze trafiają jedną osobę" - powtarzał Frank Farmer, który nieraz otarł się o śmierć. Jako były agent służb specjalnych nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach potrafił zachować zimną krew. Pewnego dnia otrzymał propozycję ochrony Rachel Marron, sławnej piosenkarki i aktorki. Mimo początkowej niechęci między Frankiem i Rachel zaczęło rodzić się uczucie...

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Fantastyczne wokale oraz wspaniała scenografia

Źródło:

Głos Koszaliński nr 243

Autor:

Joanna Krężelewska

Data publikacji oryginału:

16.10.2020