EN

19.03.2022, 15:40 Wersja do druku

Koszalin. „Martwa natura" prapremierowo w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym

26 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Bałtycki Teatr Dramatyczny przygotowuje polską prapremierę komedii kryminalnej autorstwa Joe DiPietro pt. „Martwa natura" w reżyserii Zdzisława Derebeckiego.

fot. mat. teatru

Kolejna, po cieszących się ogromną popularnością komediach: „Związek otwarty”, „Przyszedł mężczyzna do kobiety” i „Akompaniator” kameralna, a jednocześnie przezabawna propozycja Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Tym razem to „Martwa natura” w reżyserii Zdzisława Derebeckiego – czarna komedia z wątkiem kryminalnym i zaskakującymi zwrotami akcji zagrana brawurowo przez czwórkę znakomitych aktorów BTD: Bernadettę Bursztę-Czarnowicz, Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Zdzisława Derebeckiego i Wojciecha Rogowskiego.

Czworokąt: znany malarz, jego żona – niedoceniona malarka, ich służąca oraz chciwy marszand są zaplątani w morderczą sieć intryg. Morderczą w dosłownym sensie. Kto kogo chce w końcu zabić – nie wiadomo! Jedno jest pewne – pełna zwrotów akcji komedia okraszona mistrzowskimi „pojedynkami” aktorskimi utrzymuje w napięciu do ostatniej chwili… Doskonała zabawa gwarantowana!
Serdecznie zapraszamy!

Źródło:

Materiał nadesłany