25.01.2021, 10:34 Wersja do druku

Kielce. Zbliża się premiera "Planety Einsteina" online

W oczekiwaniu na otwarcie teatrów dla publiczności, Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na PREMIERĘ ONLINE przedstawienia „Planeta Einsteina”, tekst - Elżbieta Chowaniec, reżyseria - Robert Drobniuch, scenografia – Katarzyna Proniewska-Mazurek, muzyka - Jerzy Bielski, projekcje - Przemysław Żmiejko, reżyseria światła - Prot Jarnuszkiewicz.


fot. mat. teatru

Inne aktualności

Einstein – bo tak wszyscy nazywają Jaśka – ma osiem lat i rodziców fizyków. Rodzice właśnie odkryli życie pozaziemskie i cała rodzina ma się przeprowadzić na nową planetę. Wszyscy się cieszą, poza Einsteinem. Chłopiec boi się nowych doświadczeń, nowej szkoły i nowych kolegów. Przeprowadzka jest jednak postanowiona. Einstein ląduje tam, gdzie nigdy wcześniej nie był. Poznaje chłopców, których nigdy wcześniej nie znał, a także niezwykłego przyjaciela, który próbuje mu pomóc w akceptacji zmian.
Czy chłopcu uda się polubić nową – kosmiczną rzeczywistość? Czy będzie tam szczęśliwy?
Planeta Einsteina kryje wiele nieziemskich niespodzianek i odpowie na sporo ziemskich problemów. Wybierzmy się tam razem! Niezapomnianą, międzygalaktyczną podróż zapewni nam bogactwo teatralnych form - abstrakcyjne lalki, gra świateł, obrazów i dźwięków.

Koprodukcja Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach i Teatru Animacji w Poznaniu. Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów od lat 7.
Link do bezpłatnego obejrzenia spektaklu: https://bit.ly/2LRCG9P

Link będzie aktywny 30 stycznia 2021 r. o godz. 17.00.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne