EN

2.09.2020, 12:17 Wersja do druku

Kielce. Teatr Kubuś rozpoczyna nowy sezon

Teatr „Kubuś”, po długim okresie ograniczania bezpośredniego kontaktu z widzami, z wielką przyjemnością zaprasza na pierwsze w nowym sezonie WYDARZENIA Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI.

Nowy sezon artystyczny Teatru zainauguruje udział w 9. ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. W najbliższą sobotę, 5 września o godz. 12.00 w Muszli Koncertowej w Parku Miejskim im. S. Staszica aktorzy teatru „Kubuś”, pod okiem reżysera Przemysława Żmiejki, przeczytają fragmenty „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Zobaczymy i usłyszymy: Andrzeja Matysiaka, Zdzisława Reczyńskiego, Beatę Orłowską, Jolantę Kęćko, Agatę Sobotę, Dorotę Anyż i Annę Domalewską.

fot. mat. teatru

Rzecz poprzedzi krótkie wystąpienie nowego dyrektora Teatru Piotra-Bogusława Jędrzejczaka, który w ten sposób oficjalnie zainauguruje nowy rok artystyczny.

Teatr „Kubuś” zaprasza mieszkańców Kielc do świata wyobraźni wieszcza, apelując jednocześnie o ostrożność w trakcie wspomnianego wydarzenia, w tym zachowanie bezpiecznego dystansu.

W niedzielę 6 września o godz. 11.00 „Kubuś” zaprasza natomiast do swojej siedziby, przy ul. Dużej 9 na przedstawienie „Pan Brzuchatek” - pełną ciepła i humoru opowieść o zgubionym apetycie, adresowaną do najmłodszych widzów, od 2 lat.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” dokłada wszelkich starań, aby spotkania z publicznością, zarówno w budynku, jak i w plenerze, odbywały się w bezpiecznych warunkach, dlatego podjął działania mające na celu zminimalizowanie wystąpienia ryzyka zarażeniem koronawirusem. Więcej na stronie: https://www.teatrkubus.pl/aktualnosci/dbamy-o-bezpieczenstwo

fot. Bartek Warzecha

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne