EN

27.12.2021, 09:47 Wersja do druku

Kielce. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Jest zdrada, potrzebne alibi

Komiczną intrygę "Alibi od zaraz" Teatr Capitol pokaże w Kieleckim Centrum Kultury. Wystąpią m.in. Katarzyna Skrzynecka i Aleksandra Szwed.

Sztuka Jeana Poireta „Alibi od zaraz" ma stanowić niezbity dowód na to, że przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności. I tak Michel zaprasza do domu piękną, młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie!
Wystąpią znani aktorzy

Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Komedię w przekładzie Irmy Helt wyreżyserował Marcin Sławiński. W obsadzie znaleźli się znani aktorzy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Małgorzata Potocka czy Dawid Czupryński.

Spektakl „Alibi od zaraz" obejrzeć będzie można w środę, 29 grudnia w KCK. Początek o godz. 18. Ceny biletów rozpoczynają się od 60 złotych.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Jest zdrada, potrzebne alibi

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kielce” online

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Alina Janusz