25.01.2021, 11:34 Wersja do druku

Kielce. Nosorożec z Teatru Kubuś dla WOŚP

Tradycją stało się, że Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach, który już od lat gra razem z WOŚP, co roku przekazuje na aukcję lalkę, tym razem przekazał wyjątkowego Nosorożca.

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na świętokrzyskie ulice wyjdą tysiące wolontariuszy z puszkami. Póki co wspaniałe zbiórki odbywają się w internecie, przy „Echu Dnia" tradycyjnie działa największy sztab w województwie i w Polsce.

O tym, że na licytacjach dzieją się piękne rzeczy, często zwycięzcy wpłacają pieniądze za wylicytowane gadżety, a potem oddają je do ponownej licytacji mówi Joanna Tomusiak z naszego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Tylko z zakończonych w piątek licytacji zebraliśmy 2 449 złotych 78 groszy i mamy już łącznie 28 551 złotych 78 groszy. To Wasza zasługa, to Wasz sukces. Te wszystkie wspaniałe rzeczy i chwile bez Was by się nie wydarzyły. Wzruszenie odbiera nam słowa. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do dzisiejszego wyniku - pisała Joanna Tomusiak do licytujących na facebooku naszego sztabu.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Odliczanie do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Źródło:

Echo Dnia nr 19

Autor:

Paulina Baran

Wątki tematyczne