EN
2.01.2023, 09:53 Wersja do druku

Kielce. Kulturalny styczeń. Na co warto się wybrać?

"Dziadek do Orzechów" w wykonaniu Narodowego Baletu Kijowskiego, koncert Reni Jusis, czy występ Kabaretu Moralnego Niepokoju z najnowszym programem "Za długo panowie byli grzeczni" - to jedne z kulturalnych propozycji na styczeń 2023 roku.

fot. mat. organizatora

„Ślub doskonały" w WDK

KIELCE, Czwartek 5 stycznia, godz. 17 i 20.15

Teatr Fabryka Marzeń zaprasza do Wojewódzkiego Domu Kultury na spektakl „Ślub doskonały" – jedną z najpopularniejszych na świecie komedii autorstwa Robina Hawdona. W obsadzie spektaklu znaleźli się m.in. Michał Milowicz / Marek Włodarczyk / Daniel Józek „Qczaj", Agnieszka Kaczorowska-Pela / Edyta Herbuś, Magdalena Waligórska / Olga Borys, Marcin Mroczek / Rafał Mroczek. Bilety można kupić online na stronie bilety.adria-art.pl. (...)

Kabaret Moralnego Niepokoju w KCK

KIELCE, Sobota 14 stycznia, godz. 19.30

„Za długo panowie byli grzeczni" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć o codziennych problemach i posłuchać ciepłego, inteligentnego humoru. Bilety w cenie od 90 zł dostępne są na stronie bilety.adria-art.pl.

„Dziadek do orzechów"

KIELCE, Niedziela 15 stycznia, godz. 19

„Dziadek do Orzechów" w wykonaniu Narodowego Baletu Kijowskiego, czyli najsłynniejsze przedstawienie zimowe, które znają zarówno dzieci, jak i dorośli na całym świecie, będzie można zobaczyć w Filharmonii Świętokrzyskiej. To wyjątkowa okazja, by pozostać jeszcze chwilę w świątecznym nastroju, zachwycić tańcem i wzruszyć się ponadczasową muzyką Piotra Czajkowskiego. Bilety kosztują od 115 zł i dostępne są online na stronie bilety24.pl.

Tytuł oryginalny

Kulturalny styczeń w Kielcach. Na co warto się wybrać? Sprawdź nasze propozycje

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kielce” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Agnieszka Drabikowska

Data publikacji oryginału:

01.01.2023