EN

23.10.2020, 09:29 Wersja do druku

Katowice-Bielsko-Biała. Korez i Banialuka odwołują spektakle

Kolejne dwa teatry odwołują spektakle na najbliższe dni lub tygodnie. W Teatrze Korez nie odbędą się pokazy spektakli 22 i 23 października, a Teatr Banialuka będzie nieczynny przez prawie dwa tygodnie.

W czwartek, 22 października Teatr Korez w Katowicach poinformował widzów o odwołaniu dwóch spektakli.

Powodem jest nie koronawirus, ale kwarantanna u jednej z osób z zespołu.

- Kochani, odwołujemy Nerwicę ["Nerwicę natręctw" - przyp. red.] 22 października i 23 października (nikt chory, ale z powodu jednej kwarantanny). O dalszych spektaklach będziemy Was informować na bieżąco. Bilety: albo zwrócimy Wam pieniądze, albo zamienimy na inny spektakl, albo zamienimy na In Blanco do wykorzystania w dowolnym terminie do czerwca, wybierzcie, co dla Was najwygodniejsze i dajcie nam znać - informuje Teatr Korez.
Koronawirus w Banialuce

Z kolei Teatr Lalek Banialuka w Bielsku-Białej poinformował w środę, 21 października o odwołaniu wszystkich spektakli, które zaplanował na najbliższe dwa tygodnie. Ma to związek z wykryciem u pracowników sceny choroby COVID-19.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

W Korezie i Banialuce też odwołują spektakle. Z powodu kwarantanny i koronawirusa

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Katowice” online

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

MO

Wątki tematyczne