EN

16.08.2021, 10:48 Wersja do druku

Jelenia Góra. David Hasselhoff na scenie Teatru Norwida

Znany przede wszystkim z telewizyjnych ról w kultowych amerykańskich serialach "Nieustraszony" i "Słoneczny patrol" – David Hasselhoff aktualnie pracuje na planie 8-odcinkowego serialu "Ze Network", którego zdjęcia na przełomie sierpnia i września kręcone są m.in. w Jeleniej Górze.

Prace na planie zostaną przeprowadzone między innymi we wnętrzach jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida. Został on wybrany spośród innych europejskich teatrów jako ten, który najbardziej przypadł do gustu twórcom serialu "Ze Network", tworzonego w koprodukcji w koprodukcji serwisu streamingowego VOD TV Now oraz studia CBS. Serial stanowi intrygę szpiegowską, pełną czarnego humoru. Fabuła ukazuje Hasselhoffa, który przyjeżdża do Berlina Wschodniego, aby zagrać na scenie teatru jedną z głównych ról. Jednak na miejscu odkrywa, że nie chodzi wcale o prestiżowy teatr w Berlinie, ale o ośrodek kultury na wschód od Berlina, w Görlitz. Hasselhoff zostanie także wplątany w międzynarodową intrygę. A jego śladem podążą zabójcy z czasów zimnej wojny.

David Hasselhoff, kojarzony głównie z małym ekranem i estradą, odnosił również sukcesy w teatrze, w tym na Broadwayu jako dr Henry Jekyll i Edward Hyde w bardzo dobrze przyjętym przez krytyków i publiczność musicalu "Jekyll & Hyde", jako Danny Zuko w "Grease", w roli Judasza Iskarioty w "Jesus Christ Superstar", jako dr Frank N. Furter w "The Rocky Horror Show" w Los Angeles czy w roli Billy'ego Flynna w "Chicago" w Londynie.

Tytuł oryginalny

David Hasselhoff na jeleniogórskiej scenie

Źródło:

www.portalik24.pl
Link do źródła

Autor:

Merwan