EN

14.09.2022, 15:32 Wersja do druku

Internet. Współpraca COiGDZIE.pl z Kolejami Mazowieckimi i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego

Kampania reklamowa aplikacji COiGDZIE.pl w składach Kolei Mazowieckich trwa.

Na bazie podjętej współpracy między spółką COiGDZIE.pl a Kolejami Mazowieckimi i przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, wystartowała kampania promocyjna aplikacji COiGDZIE. Akcja trwać będzie w tygodniowych cyklach do końca 2022 roku. W tym czasie spot reklamowy zostanie wyemitowany na 1500 monitorach w składach Kolei Mazowieckich.

fot. mat. organizatora

COiGDZIE.pl® to lider w zbieraniu i dostarczaniu informacji o wydarzeniach w Polsce. Oferuje najbardziej kompletny i aktualny repertuar kin i teatrów oraz obszerną bazę koncertów, festiwali oraz różnych wydarzeń kulturalnych, plenerowych i sportowych w kraju. Publikuje terminy, miejsca, opisy, programy, zdjęcia i plakaty, informacje o obsadach, zespołach i o organizatorach. A wszystko to za przyczyną grupy „event hunterów”, którzy chcą dzielić się z innymi swoją pasją do filmu, muzyki, sztuki i różnych wydarzeń kulturalnych.

Z aplikacji mobilnych COiGDZIE chętnie korzystają osoby aktywne, zainteresowane kulturą i rozrywką, poszukujące informacji co? i gdzie? robić w okolicy, jak spędzić czas po pracy, w weekend czy na urlopie.

Aplikacja COiGDZIE, to wręcz niezbędnik osób, które chcą bywać, doświadczać, przeżywać, ciekawie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Aplikację COiGDZIE można szybko pobrać w Google Play i w AppStore.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne