EN

8.01.2022, 17:21 Wersja do druku

Internet. Specjalny odcinek podcastu teatralnego MEH-TEATR

Subiektywne podsumowanie 2021 roku w teatrze oraz przyznanie anty-nagród Złoty Me(c)h 2021 w specjalnym odcinku podcastu teatralnego MEH-TEATR.

fot. mat. teatru

Cześć wszystkim. osobom słuchającym podcastu MEH-TEATR!

Długo nas nie było, dużo się działo - mamy już 2022 rok! Zaczął się z grubej rury więc i my nie poszliśmy na łatwiznę. W tym specjalnym odcinku, który wyjątkowo trwa około półtorej godziny, przygotowaliśmy dla was szerokie i subiektywne teatralne podsumowanie 2021 roku oraz rozdanie wyjątkowych anty-nagród Złoty Me(c)h 2021!

Tym razem postanowiliśmy względnie sumiennie przyjrzeć się temu co ubiegły rok wniósł lub wyniósł z rozmowy w i o polskim teatrze. Bez spoilerów - przejrzenie archiwum e-teatru wydaje się być bardzo ciekawym badaniem tego o czym się mówi, o czym szybko się zapomina a co pozostaje wciąż nienagłośnione w rozmowach o polskim teatrze w przestrzeni publicznej.

Podczas przeglądu pojawiło się wiele nowych wątków, które będziemy rozwijać na przestrzeni kolejnych odcinków podcastu oraz mieliśmy możliwość przypomnieć sobie o rzeczach, sprawach, casach lub tematach, które nam umknęły.

Bez niepotrzebnego przedłużania zapraszamy was do wrzucania się w wir newsów, nowinek, ciekawostek i powrotów w jedynym takim w Polsce podcastcie teatralnym i wyjątkowym podsumowaniu, wciąż bez krytyki spektakli, ról czy tekstów (może z małymi wyjątkami), a z poruszeniem wyłącznie tych tematów, o których inni nie chcą lub boją się napisać lub powiedzieć głośno - (pewnie i nawet słusznie, znając nasze teatralne środowisko).

Na koniec specjalna niespodzianka! Od tego odcinka będzie nam towarzyszyło wyśmienite intro i outro w wykonaniu niezawodnego Bartka Prosuła!

Do usłyszenia w najbliższej przyszłości (przynajmniej taką mamy nadzieję)!

Link do podcastu: https://open.spotify.com/episode/3UA2sQDignN4fDgQYkjHoh?si=J4A6WHK1SRyGYJX8WcoD0Q

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne