EN

27.11.2020, 13:53 Wersja do druku

Internet. "Misja" - ostatni odcinek cyklu rozmów "Aktorzy/Seniorzy"

To już ostatni odcinek rozmów, w którym aktorzy/seniorzy opowiedzą o początkach swojego zawodu. Premiera na Facebooku o godz. 17.  YouYube aktywny już teraz.

fot. mat. organizatora

OPIS DO OSTATNIEGO ODCINKA

Zbliżając się do końca naszego cyklu posłuchajmy, co na temat zawodu aktora Seniorzy i Seniorki powiedzieliby dziś ludziom wchodzącym w ten zawód. Jednocześnie gorąco dziękuję za to, że byliście Państwo z nami, udostępnialiście i komentowaliście - w obecnym czasie to jedyna możliwa forma zwrotna z Państwa strony, więc tym bardziej istotna i potrzebna. Cykl był realizowany w dość surowych, "covidowych" warunkach, mam jednak poczucie, że to, co najważniejsze- zostało zarejestrowane. Osobiście odczuwam potrzebę, żeby te spotkania kontynuować i ciekawa byłabym kogo chcielibyście Państwo zobaczyć w następnej edycji - jeśli takowa nastąpi.

Zapraszam na ostatni odcinek cyklu "Aktorzy/Seniorzy", zatytułowany: MISJA. Na koniec odcinka niespodzianka dla wszystkich - włącznie z Bohaterami:) DZIĘKUJĘ. Lena Frankiewicz

link do odcinka

https://we.tl/t-rrbDePLVO9


link do youtuba

https://youtu.be/NK78tKAuUjo

Wszystkie odcinki cyklu zobaczyć można na kanale youtube AKTORZY/ SENIORZY:

https://www.youtube.com/channel/UC_0rk9K933w3IXK7INAmkIQ oraz na stronach Teatru Narodowego i Związku Artystów Scen Polskich.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne