Festiwal Temps d'images III edycja

Festiwal Temps d'images III edycja (od 27.11.2007 do 11.12.2007)

Organizator

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa

27.11
Rabih Mroué i Lina Saneh - panel dyskusyjny (g. 18);

28.11
Who's Affraid of the Representation?, Rabih Mroué, Lina Saneh (g. 19.30);

29.11
Who's Affraid of the Representation?, Rabih Mroué, Lina Saneh (g. 19.30);

30.11
Chantier amour espace, Tomasz Jarosz, Ben J. Riepe (g. 18);

01.12
Chantier, amour espace, Tomasz Jarosz, Ben J. Riepe (g. 18);
Monsieur Zero, Alice Cassy (g. 19.30);
Program filmowy: Ultima Vez

02.12
Monsieur Zero, Alice Cassy (g. 19.30);
Filmy ARTE: Raimund Hoghe, Cartes Postles, 26'; William Forsyth, One Flat Thing Reproduced, 25'; Blanca Li, Al Andalus, 26'; Sasha Waltz, Körper, 59';

03.12
Kino awangardowe i taniec: Ruch przedmiotów i substancji - program I, 63'; Laszlo Moholy-Nagy, Lichtspiel Schwarz-Weiss-Grau, Germany, 1930, 5,5 min.; Lise Inger Hansen, Hus, Norway, 1998, 7,30 min.; Stan Brakhage, Motlight, USA, 1963, 16 mm, Couleur, Silencieux, 24 ips, 4 min.; Thomas Bartels, Ragout, Germany, 1990, 11 min.; Hy Hirsh, Gyromorphosis, USA, 1956, 7 min; Len Lye, Free radicals, USA, 1957-79, 5 min.; Thierry Vincens, Giraglia, France, 1968, 5,5 min.; Takashi Ito, Spacy, Japan, 1981, 9 min.; José Antonio Sistagia, Impressions en haute a atmosphre, France, 1989, 7 min.;

05.12
V Dance Festival, program I
V Dance Festival, program II + spotkanie z Avim Feldmanem

06.12
tvR, Izolde Cesniece, Igor Gorzkowski, CSW, Studio Teatralne Koło, Warszawa (g. 16, 17.30, 20);
Kino awangardowe i taniec: Ruch ciał - program II, 64'; Germaine Dulac, Thémes et variations, France, 1928, 9 min.; Patrick Bokanowski, Flammes, France, 1998, 3,5 min.; Martin Arnold, Passage a l'acte, Austria, 1993, 12 min.; Vivian Ostrovsky, M.M. in Motion, France, 1992, 10 min.; Martha Colburn, Spiders in Love: an Arachnogasmic Musical, USA, 1999, 2,5 min.; Maya Deren, A study in Choreography for Camera, 1945, USA, 3 min.; Masha Godovayanna, Untitled 1, Russia, 2005, 4 min.; Takahiko Iimura, Al(love), Japan, 1962-63, 10 min.; Karel Doing, Whirlwind, Dutch, 1998, 9 min.;

07.12
tvR, Izolde Cesniece, Igor Gorzkowski, CSW, Studio Teatralne Koło, Warszawa (g. 16.30);

11.12
Vacuum, Marysia Stokłosa (g. 19.30).

Archiwum