Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych "Kalejdoskop" III edycja (od 23.06.2017 do 25.06.2017)

Organizator

Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice, Fundacja Architekci Kultury

Pierwsze 3C Gardzienice

PIĄTEK - 23.06.2017r.

17.00- Oficjalne otwarcie III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych "Kalejdoskop", powitanie gości, przedstawienie jury

Prezentacje konkursowe:

17.30 - 18.00 - Teatr Kaprys M2 (Łapy), spektakl "Odcienie"

18.20 - 18.55 - Teatr Zbożowy (Kielce), spektakl "Koniec świata, czyli satyra za Wszechświat"

20.00 - 20.30 - Teatr Wyjście (Stalowa Wola), spektakl "Wojenka"

20.50 - 2120 - Teatr Satyry Zielona Mrówa (Lublin), spektakl "Klosz - art., czyli pochwała muchy"

21.30 - Spektakle gościnne: "W nowym kinie", "Teatr od kuchni", "Poławiacze Pereł Improve Teatr"

22.30 - Ognisko

***

SOBOTA - 24.06.2017r.

Prezentacja konkursowa:

10.00 - 10.40 - Teatr Lepszy profil (Piotrków Trybunalski), spektakl "Kto ze mną pobiegnie?"

10.40 - 12.00 - omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu oraz spektaklu Teatru Lepszy profil

12.00 - 13.30 - warsztaty teatralne prowadzone przez jurorów i aktorów Ośrodka Praktyk Teatralnych "Gardzienice" dla uczestników festiwalu (Jacek Król, Przemysław Buksiński Joanna Holcgreber, Marcin Mrowca, Tetiana Oreshko)

Prezentacje konkursowe:

14.50 - 15.15 - Teatr Kukufas (Zabrze), spektakl "Długa Berta"

15.45 - 16.30 - Integracyjna Grupa Teatralna Pomost (Orzesze), spektakl "Ubu król"

17.00 - 17.40 - Teatr Kaprys (Łapy), spektakl "Z Pieśni wzięte"

18.00 - recital Moniki Kowalczyk

21.00 - Spektakle gościnne: "Sceny z Wesela" i "Elektra" Ośrodka Praktyk Teatralnych "Gardzienice"


***
NIEDZIELA - 25.06.2017r.

Prezentacja konkursowa:

10.00 - 10.45 - Teatr Zrkadlo (Słowacja), spektakl "Učený z neba nikto nespadol"

10.45 - 12.00 - omówienia spektakli prezentowanych w sobotę i w niedzielę

12.00 - 13.30 , 15.30 - 17.00 - warsztaty teatralne prowadzone przez jurorów i aktorów Ośrodka Praktyk Teatralnych "Gardzienice" dla uczestników festiwalu (Jacek Król, Przemysław Buksiński Joanna Holcgreber, Marcin Mrowca, Tetiana Oreshko)

17.30 - koncert zespołu "Kasia i chłopaki"

18.00 - ogłoszenie werdyktu, oficjalne zamknięcie III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych "Kalejdoskop"

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów