EN
Międzynarodowy Festiwal Teatralny ,,Pleśń z oczu

Międzynarodowy Festiwal Teatralny ,,Pleśń z oczu" - re:akcje III edycja (od 09.10.2012 do 13.10.2012)

Organizator

Fundacja Otwarty Dialog

ul. Radziszewskiego 16, 20-031 Lublin

9 października:
godz. 9.00-14.00:
Warsztaty Teatralne - "Polska Technika Tańca Współczesnego" -
prowadzenie Sylwia Hefczyńska - Lewandowska
Warsztaty Teatralne - Choreografia - prowadzenie Lucia Repaśska (JAMU Brno)
Warsztaty Teatralne - Instrumentarium Teatru - prowadzenie Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki
Warsztaty Teatralne - Performance - prowadzenie Paweł Korbus
Warsztaty Krytyki Teatralnej (koło teatrologów KUL)
godz. 15.00:
Wystawa fotografii RE:akcje
godz. 16.00-17.00:
Pokazy Filmowe
godz. 17.30-18.30:
Otwarcie wystawy fotografii Kompania Theatre Studio
godz. 21.30-23.00:
Koncert zespołu FIORDMOSS (Brno / Czechy)
http://www.fiordmoss.cz/
AFTER:
DOM KULTURY, ul Krakowskie Przedmieście 10
***
10 października:
godz. 9.00-14.00:
Warsztaty Teatralne - "Polska Technika Tańca Współczesnego" -
prowadzenie Sylwia Hefczyńska - Lewandowska
Warsztaty Teatralne - Choreografia - prowadzenie Lucia Repaśska (JAMU Brno)
Warsztaty Teatralne - Instrumentarium Teatru - prowadzenie Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki
Warsztaty Teatralne - Performance - prowadzenie Paweł Korbus
Warsztaty Krytyki Teatralnej (koło teatrologów KUL)
godz. 16.00-17:
Pokazy Filmowe
godz. 17.30-18.30:
Panel Dyskusyjny
godz. 19.00-21.00:
TEATR KOMPANIA STUDIO (Budakeszi / Węgry)
http://kompaniastudio.eu/
godz. 21.30-23.00:
Koncert Teatru Kompania Studio (Budakeszi / Węgry)
AFTER:
Śmierć Disco Sound(s)
***
11 października:
godz. 9.00-14.00:
Warsztaty Teatralne - "Polska Technika Tańca Współczesnego" -
prowadzenie Sylwia Hefczyńska - Lewandowska
Warsztaty Teatralne - Choreografia - prowadzenie Lucia Repaśska (JAMU Brno)
Warsztaty Teatralne - Instrumentarium Teatru - prowadzenie Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki
Warsztaty Teatralne - Performance - prowadzenie Paweł Korbus
Warsztaty Krytyki Teatralnej (koło teatrologów KUL)
godz. 16.00-17.00:
Pokazy Filmowe
godz. 17.30-18.30:
Panel Dyskusyjny
godz. 19.00-21.00:
Wydział Tańca PWST im. Ludwika Solskiego (Kraków/Polska)
Spektakl "Jezioro Łabędzie"
http://www.pwst.krakow.pl/?strona=14&galerie=2&lp=38
godz. 21.30-23.00:
Koncert zespołu SZAZA (Warszawa/Polska)
http://www.szaza.pl/
AFTER:
EL Damiano
Chinaski, Człowiek Maszyna
***
12 października:
godz. 9.00-14.00:
Warsztaty Teatralne - "Polska Technika Tańca Współczesnego" -
prowadzenie Sylwia Hefczyńska - Lewandowska
Warsztaty Teatralne - Choreografia - prowadzenie Lucia Repaśska (JAMU Brno)
Warsztaty Teatralne - Instrumentarium Teatru - prowadzenie Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki
Warsztaty Teatralne - Performance - prowadzenie Paweł Korbus
Warsztaty Krytyki Teatralnej (koło teatrologów KUL)
godz. 16.00-17.00:
Pokazy Filmowe
godz. 17.30-18.30:
Panel Dyskusyjny
godz. 19.00-21.00:
NA PERÓNE (Košice / Słowacja)
strona: http://naperone.sk
godz. 21.30-23.00:
Koncert zespołu HVOZD (Bratysława / Słowacja)
***
13 października:
godz. 9.00-14.00:
Warsztaty Teatralne - "Polska Technika Tańca Współczesnego" -
prowadzenie Sylwia Hefczyńska - Lewandowska
Warsztaty Teatralne - Choreografia - prowadzenie Lucia Repaśska (JAMU Brno)
Warsztaty Teatralne - Instrumentarium Teatru - prowadzenie Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki
Warsztaty Teatralne - Performance - prowadzenie Paweł Korbus
Warsztaty Krytyki Teatralnej (koło teatrologów KUL)
godz. 16.00-17.00:
Pokazy Filmowe
godz. 17.30-18.30:
Panel Dyskusyjny
godz. 19.00-20.00:
spektakl DIVADLO D'EPOG (Brno / Czechy)
http://www.depog.cz/
godz. 20.30:
Ewaluacja Warsztatów Teatralno-Muzycznych (prowadzenie Szamburski)

Archiwum