Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych TrotuArt III edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych TrotuArt III edycja (od 20.09.2008 do 21.09.2008)

Organizator

Teatr Lalek "Arlekin"

al. 1 maja 2, 90-718 Łódź

20. 09

12.00 Teatr Lalki i Maski Groteska (Polska) Iluzja marionetki - falkoshow - Plac przed DH Magda
12.30 Tomasz Sylwestrzak (Polska) Kataryniarz - Kuferek Reymonta
13.00 The Ukrainian Accordion Quartet (Ukraina) - Pasaż L. Schillera
14.00 Parada - Ulica Piotrkowska od Pasażu Schillera do Placu Wolności
15.00 Zespół Bębniarzy Torann ( Irlandia) - Plac Wolności
15.30 Teatr Lalki i Maski Groteska ( Polska) Iluzja marionetki - falkoshow - Plac przed DH Magda
16.00 Teatr Arlekin i Teatr Groteska (Polska) Parada Smoków - Rynek Manufaktury
16.30 Robert Pieculewicz ( Polska) Koncert gitarowy - Ławeczka Tuwima
17.00 Divadlo v kufri (Słowacja) "Clown and puppets - Pasaż A. Rubinsteina
17.30 Tomasz Sylwestrzak (Polska) Kataryniarz - Kuferek Reymonta
18.00 Zespół Bębniarzy Torann ( Irlandia) - Plac Wolności
18.30 The Ukrainian Accordion Quartet (Ukraina) - Pasaż L. Schillera
19.00 La Compagnie Malabar (Francja) "Le Bestiaire Etincelant - Rynek Manufaktury
21.00 Nassara Percussion Group ( Polska) - Plac przed DH "Magda


Niedziela 21. 09
11.00 Teatr Malutki (Polska) Super Duo - Pasaż A.Rubinsteina
12.00 The Ukrainian Accordion Quartet (Ukraina) - Pasaż L. Schillera
12.30 Teatr Lalki i Maski Groteska (Polska) Iluzja marionetki - falkoshow - Plac przed DH Magda
13.00 Tomasz Sylwestrzak (Polska) Kataryniarz - Kuferek Reymonta
14.00 Zespół Bębniarzy Torann (Irlandia) - Plac Wolności
14.30 Robert Pieculewicz (Polska) Koncert gitarowy - Ławeczka Tuwima
15.00 The Ukrainian Accordion Quartet (Ukraina) Koncert akordeonowy - Pasaż L. Schillera
15.30 Tomasz Sylwestrzak (Polska) Kataryniarz - Kuferek Reymonta
16.00 Teatr Lalki i Maski Groteska ( Polska) Iluzja marionetki - falkoshow - Plac przed DH Magda
17.00 Divadlo v kufri (Słowacja) Clown and puppets - Pasaż A. Rubinsteina
18.00 Zespół Bębniarzy Torann ( Irlandia) - Plac Wolności
19.00 Teatr Nikoli ( Ukraina/Polska) Obrazki Nieznanego Malarza - Rynek Manufaktury
19:30 Performance Wojtka Bednarka Jak powstaje obraz - Rynek Starego Miasta

Ponadto w sobotę w Teatrze Arlekin między 12 a 18 pokaz sztuki graffiti.

Archiwum