EN

1.09.2021, 10:38 Wersja do druku

Gdańsk. Nowy sezon w Teatrze Wybrzeże

fot. mat. teatru

Szanowni Państwo, drodzy widzowie, z całego serca dziękujemy za to że byliście z nami w tym wyjątkowo trudnym, pandemicznym sezonie artystycznym 2020/2021 i już teraz serdecznie zapraszamy do Teatru Wybrzeże w nowym sezonie 2021/2022!

W październiku na Scenie Malarnia zaprezentujemy RESZTKI na podstawie STRAMERA Mikołaja Łozińskiego oraz WYJECHALI W. G. Sebalda w reżyserii Eweliny Marciniak. W listopadzie zapraszamy do Starej Apteki na NIECZUŁOŚĆ Martyny Bundy w reżyserii Leny Frankiewicz. Na początku przyszłego roku na Scenie Kameralnej Adam Orzechowski wystawi SCENY Z EGZEKUCJI Howarda Barkera, natomiast Kuba Kowalski spektakl BANBURY. KOMEDIA DLA LUDZI BEZ POCZUCIA HUMORU Oscara Wilde'a.

W nowym roku premierowe przedstawienia wyreżyserują dla Państwa m.in. Jan Klata, Franciszek Szumiński, Radek Stępień, Marcin Wierzchowski i Łukasz Czuj.

A już w tym miesiącu ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA zostanie zaprezentowane na Festiwalu R@Port, ZACZAROWANA KRÓLEWNA weźmie udział w Opolskich Konfrontacjach Teatralnych, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA zostanie pokazana na Kieleckim Międzynarodowym Festiwalu Teatralnego, a NORA na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych.

Zapraszamy do Teatru Wybrzeże!
Spotkajmy się ponownie w teatrze!
Do zobaczenia w sezonie 2021/2022!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne