EN

14.05.2021, 14:42 Wersja do druku

Gdańsk. W maju i czerwcu w Teatrze Wybrzeże

Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na maj i czerwiec! Ogromnie cieszymy się, że po wielu miesiącach rozłąki spotkamy się z Państwem ponownie!

Próba "Fausta" / fot. mat. teatru

Już 4 czerwca na Scenie Kameralnej odbędzie się premiera BALKONU Jeana Geneta w reżyserii Jana Klaty, natomiast 19 czerwca na Scenie Malarnia wystawimy FAUSTA Goethego, w którym tytułową rolę zagra Mirosław Baka. Spektakl wyreżyseruje Radek Stępień.

W maju i w czerwcu zagramy dla Państwa także SZTUKĘ, EMIGRANTKI, spektakl INTELIGENCI, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, NORĘ, ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, LILLĘ WENEDĘ, RESET i ŻABUSIĘ.

Szczegółowy repertuar na lipiec ogłosimy niebawem, ale już teraz możemy zdradzić, że w tym czasie odbędą się trzy znakomite premiery - AWANTURA W CHIOGGI Carlo Goldoniego w reżyserii Pawła Aignera, NIEPOKÓJ Iwana Wyrypajewa w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego oraz POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego.

Spotkajmy się ponownie w Teatrze. Bądźmy razem. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

Jednocześnie informujemy, że widownia na wszystkie spektakle Teatru Wybrzeże zostaje zmniejszona do 50%, a ich prezentacja odbywa się przy zachowaniu sanitarnego regulaminu wprowadzonego na czas epidemii.

Link do repertuaru - https://www.teatrwybrzeze.pl/repertuar/

REGULAMIN

1. Przed wejściem na teren Teatru każda osoba winna zdezynfekować dłonie przy użyciu dostępnych środków do dezynfekcji.

2. Osoba przebywająca na terenie Teatru, obowiązana jest do zakrywania ust i nosa za pomocą odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego.

3. Widzowie zobligowani są do ustawiania się w kolejkę z zachowaniem dystansu 2 metrów.

4. Osoby wchodzące na teren Teatru obowiązane są do pozostawienia swoich danych osobowych kontaktowych — wypełnienia kwestionariusza zdrowia, celem ułatwienia kontaktu w przypadku wykrycia osoby zakażonej, która brała udział w spektaklu.

5. Możliwe jest udostępnienie widzom nie więcej niż 50% miejsc siedzących.

6. Miejsca powinny być zajmowane z zachowaniem wyznaczonych odstępów z wyjątkiem osoby, która uczestniczy w spektaklu z dzieckiem do ukończenia 13 roku życia oraz jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

7. Wstęp na widownie organizowany jest grupami, w celu zapewnienia właściwej odległości pomiędzy widzami podczas zajmowania wyznaczonych miejsc.

8. Po zakończeniu spektaklu widzowie wypuszczani będą z widowni rzędami.

9. Szatnie zostają zamknięte do odwołania.

10. Sprzedaż wejściówek zostaje zawieszona do odwołania.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne