Spotkanie ze "Sceną przy stoliku" i twórczością Sławomira Mrożka w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się w poniedziałek.
Aktualności
Spotkanie ze "Sceną przy stoliku" i twórczością Sławomira Mrożka w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się w poniedziałek.
Elbląg. Listopad z Mrożkiem w Teatrze im. Aleksandra Sewruka
elblag.wyborcza.pl
Link do źródła