EN

17.05.2024, 15:10 Wersja do druku

Elbląg. Dzień Matki z Virginią Woolf w Teatrze Sewruka

26 maja, to wyjątkowy dzień, w którym celebrujemy miłość, szacunek i wdzięczność dla mam. To również okazja by powiedzieć Mamie, jak bardzo ją kochamy i doceniamy.

fot. mat. teatru

Wspólne przeżywanie sztuki teatralnej tego dnia to okazja nie tylko do wyjścia i dyskusji, ale przede wszystkim to chwila, która tworzy wspomnienia pełne mądrości i bliskości z dorosłymi dziećmi. „Kto się boi Virginii Woolf?” jest klasyką gatunku, dramatem granym i uwielbianym na całym świecie. To sztuka, która konfrontuje ponadczasowy temat ze współczesnością.

Na scenie zderzenie młodość i energii (Patrycja Bukowczan, gościnnie Barbara Liberek (m.in. „Krakowskie potwory”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”), Filip Warot, Dominik Bloch) z dojrzałym i wnikliwym spojrzeniem reżysera Igora Gorzkowskiego, który proponuje kameralną formę spektaklu, zakładającą niemal intymny kontakt między aktorem a widzem.

„Kto się boi Virginii Woolf?” Edward Albee, tłum. Jacek Poniedziałek, reżyseria Igor Gorzkowski. Obsada: Patrycja Bukowczan, Barbara Liberek (gościnnie), Filip Warot, Dominik Bloch. Sztuka przeznaczona dla widzów 16+.
26 maja godz. 19:00
Bilety do nabycia w kasie oraz na stronie Teatru.

Źródło:

Materiał nadesłany