Dziś, w piątek 6 lutego 2026 roku, Teatr im. Juliusza Osterwy świętuje 140 rocznicę otwarcia zabytkowego budynku. Aktorzy zagrają „Betlejem polskie" , zobaczymy filmy o historii teatru, podczas uroczystej gali zostanie wręczona Nagroda im. Juliusza Osterwy.
Tytuł oryginalny
Osterwa, Kloss i Kwinto
Źródło:
„Dziennik Wschodni” nr 30