EN
24.06.2022, 10:54 Wersja do druku

Dolnośląskie. Weekend w Wałbrzychu i okolicy

Inne aktualności

Miasto nie ma wakacji - w weekend 25-26 czerwca dużo się będzie działo zarówno w Wałbrzychu, jak i w Jedlinie-Zdroju. Będą koncerty, joga w parku, występy i pokazy.

Nocne zwiedzanie Zamku Książ w piątek i w sobotę

Zamek Książ na nocne zwiedzanie zaprasza rodziny z dziećmi w piątek 24 czerwca o godz. 20.30.

– W tę wyjątkową noc przepełnioną słowiańską magią spotkacie w Książu nie tylko dawnych jego mieszkańców, ale również szeptuchy czy stwory leśne. Przy świetle księżyca i opowieściach zamkowego przewodnika wejdziecie do ukrywanych pomieszczeń zamkowych, gdzie wspólnie weźmiecie udział w obrzędach Nocy Kupały. Przygotujcie się na rodzinną noc pełną przeżyć i niezapomnianych wrażeń! – zachęcają do udziału organizatorzy. 

Kolejne nocne zwiedzanie zaplanowano w sobotę 25 czerwca o godz. 21, tym razem pod hasłem „Noc Świętojańska – edycja dla osób dorosłych". – W noc ognia, wody i księżyca pojawią się wyjątkowo straszne stwory – zapowiadają organizatorzy.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Noc Świętojańska w Zamku Książ, a tuż po niej śniadanie na trawie. Weekend w Wałbrzychu i okolicy

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Wałbrzych” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

IN

Data publikacji oryginału:

23.06.2022

Wątki tematyczne