EN
14.08.2020, 13:49 Wersja do druku

Cieszyn/Czeski Cieszyn. Festiwal Teatralny Bez Granic przeniesiony na 2021 rok

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w powiecie cieszyńskim 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Bez Granic / Bez hranic, planowana na 1-9 X 2020, została przeniesiona na jesień roku 2021.

mat. organizatora

Obostrzenia sanitarne związane z zakwalifikowaniem powiatu cieszyńskiego do tzw. żółtej strefy, brak jasnej perspektywy poprawy tej sytuacji w krótkim czasie, a także niepewność pod tym względem w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego nie pozwalają nam na zrealizowanie programu festiwalu w odpowiednim zakresie, w formie bezpiecznej dla naszych widzów.
Dziękujemy Artystom, którzy mieli wystąpić w czasie tegorocznego teatralnego święta nad Olzą. Wierzymy, że i w przyszłości zechcecie przyjąć nasze zaproszenie do udziału w MFT Bez Granic.
Bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom państwowym i samorządowym oraz fundacjom i firmom, które zadeklarowały finansowe wsparcie dla tegorocznej jubileuszowej edycji festiwalu. Mamy nadzieję, że równie hojnie zechcecie Państwo wesprzeć nasze działania w przyszłym roku.

Organizatorzy 30. MFT Bez Granic
Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka Oddział Regionalny w Cieszynie
Člověk na hranici, z.s. Český Těšín
Těšínské divadlo Český Těšín


Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

14.08.2020

Wątki tematyczne