EN

3.01.2022, 15:16 Wersja do druku

Chorzów. 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa - Na BIS

Zapraszamy Państwa na szaloną feerię dźwięków i barw, na rozkołysaną i rozśpiewaną wspólną zabawę. 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa na BIS w każdy weekend karnawału z utworami wybranymi przez Widzów i w wykonaniu niemal całego zespołu artystycznego Teatru Rozrywki.

Ćwierćwiecze? Srebrne wesele? Jubileusz? Tak. Ale każde to określenie brzmi zbyt dostojnie i poważnie. Teatr Rozrywki zaprasza P na szaloną feerię dźwięków i barw, na rozkołysaną i rozśpiewaną wspólną zabawę. Dwudziesty piąty koncert sylwestrowy to koncert marzeń, stworzony właśnie przez Państwa.

W trwającym sześć tygodni plebiscycie, spośród 240 propozycji wybrali Państwo największe „Rozrywkowe” przeboje. Czy usłyszymy „Dumkę na dwa serca” Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka, czy wspólnie zatańczymy „Macarenę”? Wyniki ogłosimy podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Jedno jest pewne: będą to największe i najpopularniejsze hity, oklaskiwane podczas naszych koncertów. Pewnie uda nam się powrócić wspomnieniami do niejednego występu, zachwycić bogatymi aranżacjami i dynamiczną choreografią. A w Nowy Rok wejdziemy niezwykłą, muzyczną niespodzianką.

6-7.01 godz. 18.30

8.01 godz. 15

scenariusz, reżyseria: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki
kierownictwo muzyczne: Leszek Sojka
kierownictwo wokalne: Ewa Zug
scenografia: Lidia Kanclerz
kostiumy: Lidia Kanclerz, Magdalena Wiluś

asystent reżysera: Maciej Kulmacz
asystenci choreografa: Małgorzata Mazurkiewicz, Daniel Dąbrowski

oprawa muzyczna: Kamil Franczak
oprawa wizualna: Krzysztof Banasiak
produkcja: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki

występuje zespół artystyczny Teatru Rozrywki: aktorzy, wokaliści, balet i orkiestra Teatru Rozrywki.


Źródło:

Materiał nadesłany