EN

22.07.2021, 11:55 Wersja do druku

Bytom. Stwórz z nami kapsułę czasu – warsztaty Inqubatora Teatralnego

Fundacja Inqubator Teatralny zaprasza na warsztaty, podczas których wspólnie zastanowimy się, jak będzie wyglądało nasze miasto w przyszłości. Spotykamy się 28 lipca o godzinie 17:00 w lokalu w Bytomiu (pl. Sobieskiego 3).

Jaki będzie Bytom za 100 lat? Kto będzie w nim mieszkał? Może stanie się megamiastem, a może zupełnie zniknie z mapy... Kto wie... Wszystkich, którzy mają pomysł na Bytom 2121 lub chcą wspólnie się nad tym zastanowić zapraszamy na warsztaty! Podczas zajęć wspólnie stworzymy instalację - kapsułę czasu “Bytom za 100 lat”. Na warsztaty obowiązują zapisy: https://tiny.pl/9q6b2

Powstała kapsuła czasu będzie łącznikiem między spektaklami, które na przełomie sierpnia i września zostaną zaprezentowane na Szombierkach i Osiedlu Arki Bożka w ramach projektu Tu Teatr – własne zakamarki. Widzowie spektakli będą mogli w trakcie, przed lub po spektaklach zapisać bądź narysować na niej swoją wizję Bytomia za 100 lat.

Dla kogo są warsztaty? Absolutnie dla wszystkich! Masz pomysł na Bytom za 100 lat? Przyjdź i stwórz z nami instalację!

Warsztaty poprowadzi Magdalena Koloch, która mieszka, pracuje i działa w Bytomiu. Poszukująca nauczycielka, współzałożycielka Stowarzyszenia Manuffaktura, entuzjastka lokalności i wolności, fanka Woodstocku, lasu, ludzi i ich mikroodziaływań.

Kiedy: 28.07.2021, godzina 17:00

Gdzie: lokal w Bytomiu, pl. Sobieskiego 3

Zapisy: https://tiny.pl/9q6b2

Zadanie jest dofinansowane ze środków Gminy Bytom.

Źródło:

Materiał nadesłany