EN
12.02.2022, 10:28 Wersja do druku

Bytom. Grupa Pawła Małaszyńskiego nakręciła teledysk w teatrze Rozbark

Inne aktualności

W bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu "Rozbark" zrealizowano zdjęcia do teledysku grupy muzycznej Cochise, której liderem jest popularny aktor Paweł Małaszyński. Premiera wideoklipu do piosenki "Z nieba w niebo" odbędzie się 14 lutego, w walentynki.

Paweł Małaszyński, popularny aktor, jest wokalistką rockowej grupy Cochise. Kilka dni temu artyści przyjechali do Bytomia, by w Teatrze Tańca i Ruchu „Rozbark" nakręcić swój najnowszy teledysk.

Jego reżyserią oraz choreografią zajęła się Anna Piotrowska, dyrektorka teatru. – Głównym motywem teledysku jest taniec i miłość. Pokazujemy obrazy, na które składają się impresje, refleksje na temat emocjonalności w byciu razem – mówi Piotrowska.

Premiera wideoklipu do piosenki „Z nieba w niebo" odbędzie się 14 lutego, w walentynki.

Grupa Pawła Małaszyńskiego nakręciła teledysk w Rozbarku

Teatr Tańca i Ruchu „Rozbark" działa w Bytomiu od 2014 r. i w tym czasie przygotował ponad 20 premier.

W postindustrialnej przestrzeni byłej cechowni kopalni Rozbark tworzy przede wszystkim spektakle taneczne, uczestniczy w międzynarodowych projektach artystycznych, a także prowadzi zajęcia edukacyjne. Teatr prowadzi też program stażowy „Teren Tańca – program tworzenia rynku pracy dla zawodowych tancerzy". Dzięki wsparciu władz miasta i powiatowego urzędu pracy o angaż w nim mogą się ubiegać absolwenci Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Grupa Pawła Małaszyńskiego nakręciła teledysk w bytomskim teatrze Rozbark

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Katowice” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.