EN

14.09.2022, 13:15 Wersja do druku

Bydgoszcz. 24 września „Opowieści z Narnii" otworzą w Teatrze Kameralnym nowy sezon

„Opowieści z Narnii" otworzą w Teatrze Kameralnym nowy sezon. Wrześniowa premiera cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że teatr wystawi dodatkowy spektakl 1 października.

fot. mat. teatru

Od 24 września goście przekraczający próg bydgoskiego Teatru Kameralnego, będą mieli szansę wkroczyć do niezwykłego świata. Tego bowiem dnia planowana jest najnowsza premiera Kameralnego, którą będą „Opowieści z Narnii" wg kultowej powieści C.S. Lewisa w adaptacji Radosława Paczochy.

- Niepowtarzalni bohaterowie, jedyne w swoim rodzaju emocje, unikatowe zwroty akcji pozwolą przenieść widzów w 90-minutową podróż, która pozwoli być częścią epickiej opowieści, pozwalającej uwierzyć widzom, że prawdziwa magia tkwi w przyjaźni, empatii oraz odwadze, które pozwalają zwalczać zło i budować dobro -zapowiada Teatr Kameralny.

Dla bydgoskiego Kameralnego spektakl wyreżyseruje Gabriel Gietzky i będzie to sceniczne widowisko z mądrym przekazem. Otwierając drzwi starej szafy, razem z głównymi bohaterami: Łucją, Zuzanną, Piotrem i Edmundem spotkamy Lwa Aslana, Białą Czarownicę, Fauna Tumnusa...

- Z pewnością widzowie, wychodząc ze starej szafy, wyniosą ze sobą niezwykłe emocje, które będą im towarzyszyły przez dłuższy czas - dodaje teatr, zapraszając widzów od 7. r.ż.

Premierowy pokaz 24 bm. (sobotę) i kolejny dzień później (w niedzielę, 25.09.) - oba o godz. 16. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem najnowszym spektaklem Kameralny uruchomił już także sprzedaż biletów na dodatkowy pokaz 1 października - również o godzinie 16. Bilety są w sprzedaży internetowej poprzez portal www.bilety24.pl. Bilety można też rezerwować, dzwoniąc do biura obsługi widzów pod numer tel.; 887 467 102 bądź pisząc maiła na: [email protected]

Tytuł oryginalny

W Teatrze Kameralnym drzwi do czarodziejskiej krainy „Opowieści z Narnii"

Źródło:

Express Bydgoski

Nr 214
Autor:

Justyna Tota

Data publikacji oryginału:

14.09.2022