EN

11.06.2021, 09:16 Wersja do druku

Bielsko-Biała. Tomasz Kot, Marcin Dorociński i Andrzej Seweryn na planie filmowym

Inne aktualności

Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn i Wojciech Mecwaldowski - to słynni aktorzy, których zobaczymy w filmie "Niebezpieczni dżentelmeni". Zdjęcia do niego realizowane są teraz w Bielsku-Białej.

Na ul. 1 Maja w Bielsku-Białej wdrożono tymczasową organizację ruchu, polegającą na wyłączeniu miejsc postojowych na odcinku 50 m. Mogą tam parkować wyłącznie pojazdy ekipy filmowej zaangażowanej w realizację filmu pt. Niebezpieczni dżentelmeni. Zdjęcia do filmu są teraz kręcone w Teatrze Polskim. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej, tymczasowa organizacja ruchu potrwa do 18 czerwca.
Tomasz Kot, Marcin Dorociński i Andrzej Seweryn w Bielsku-Białej

„Niebezpieczni dżentelmeni" to debiut fabularny Macieja Kawalskiego, które Koi Studio produkuje we współpracy z Aurum Film. Akcja filmu toczy się w Zakopanem w 1914 r. Czterech artystów budzi się tam po szalonej, narkotycznej imprezie. Nie dość, że zamieszani są w rewolucyjną intrygę, to jeszcze mają trupa na kanapie. W awanturniczej, czarnej komedii, z tarapatów próbują się wykaraskać: Joseph Conrad, Witkacy, Tadeusz Boy-Żeleński i Bronisław Malinowski.

Koi Studio tak zapowiada film: Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn i Wojciech Mecwaldowski, jako artystyczne, naukowe i celebryckie osobowości początku XX wieku w sensacyjnej historii, której próżno szukać na kartach podręczników! Plejada wybitnych polskich aktorów odsłaniająca nieznane oblicze słynnych i kultowych postaci oraz piętrowa zagadka kryminalna i niepowtarzalna atmosfera Zakopanego! „Niebezpieczni dżentelmeni" to iskrzący dowcipem i tętniący akcją komediowy kryminał, w którym równie ważne jak to „kto zabił?", jest pytanie „kogo zabito?".

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Tomasz Kot, Marcin Dorociński i Andrzej Seweryn kręcą film w Bielsku-Białej. Utrudnienia w ruchu

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Bielsko-Biała online
Link do źródła

Data publikacji oryginału:

11.06.2021