EN
17.12.2021, 15:18 Wersja do druku

Białystok. "Wesoła wdówka" w OiFP w styczniu i lutym

fot. mat. teatru

W styczniu i lutym 2022 r. na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej ponownie zagości operetka „Wesoła Wdówka” Franza Lehára.

Wiemy, jak wielu z naszych widzów czekało na informację o terminach jednego z najpopularniejszych musicali - "Upiora w operze", niestety z przyczyn technicznych i niezależnych od Opery, wznowienie tego spektaklu w styczniu 2022 r. nie jest możliwe. W związku z tym, od 29 stycznia na Dużej Scenie będzie można znowu zobaczyć naszą najnowszą produkcję - operetkę „Wesoła Wdówka”, w reżyserii Michała Znanieckiego - doskonale przyjętą przez publiczność. Spektakl zebrał także świetne recenzje krytyków (https://www.oifp.eu/wesola-wdowka-mistrzowskie-widowisko-recenzje/), dlatego cieszymy się, że widzowie, którzy nie zdążyli zobaczyć "Wdówki" jesienią, będą mogli teraz wybrać się na ten spektakl.

W roli Hanny Glawari zobaczymy ponownie Grażynę Brodzińską i Dorotę Wójcik, w roli Hrabiego Daniły: Adama Zarembę i Tomasza Raka. Sprzedaż biletów na spektakle w styczniu i lutym została już uruchomiona https://www.oifp.eu/repertuar/wesola-wdowka/
Źródło:

Materiał nadesłany