EN

1.12.2020, 16:37 Wersja do druku

Białystok. "Opera to moja bajka!" - Mikołajki online w OiFP

mat. teatru

Jeśli opera to Wasza bajka – bawcie się razem z nami w mikołajkową niedzielę! 6 grudnia o godz. 12.00 zapraszamy na bezpłatną transmisję przebojowego koncertu bohaterów musicalowych bajek dobrze znanych ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Czy to Kaczorek z bajki „Brzydki Kaczorek" czy Węgiel z „Adonis ma gościa" czy Czerwony Kapturek ze „Sprawy Kapturka Cz." – każdy z bohaterów bajek muzycznych OiFP szuka przyjaźni, miłości, akceptacji. Na scenie bawią nas, jednocześnie ucząc, czasem wzruszają, czasem rozśmieszają do łez.

Podczas koncertu „Opera to moja bajka!" przypomną nam przebojowe piosenki z "Brzydkiego kaczorka" M. Urbanka i J. Lubowicza w reż. J. Szydłowskiego, "Sprawy Kapturka Cz." M. Guśniowskiej i P. Klimka w reż. J. Schabowskiej oraz "Adonis ma gościa" F. Apke i J. Lubowicza w reż. i do tekstów J. Szydłowskiego. W postaci z tych niezapomnianych historii wcielą się: Monika Ziółkowska, Dorota Białkowska, Maciej Nerkowski, Bartłomiej Łochnicki, Kamil Wróblewski. Solistom akompaniować będą muzycy Orkiestry OiFP.

Bądźcie z nami!

YouTube OiFP

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne