EN

20.08.2021, 09:49 Wersja do druku

Białystok. Muzyczne wieczory w Kawiarni Teatralnej Lalki

W piątek i sobotę (20-21 sierpnia) Kawiarnia Teatralna Lalki wypełni się muzyką. Lokal przy Białostockim Teatrze Lalek (ul. Kalinowskiego) udostępnia scenę młodym artystom i zaprasza na dwa różnorodne koncerty.

fot. mat. organizatora

W piątek (20 sierpnia) o 20 wystąpi zespół Blue Ark, którego wokalistką jest Anna Bezubik, uczestniczka „Szansy na sukces". Usłyszymy znane utwory, ale w nowej aranżacji.

W sobotę (21 sierpnia) coś dla miłośników jazzu. Na miniscenie pojawią się młodzi wokaliści Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku: Julia Kuzyka (laureatka m.in. Konkursu Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory) oraz Łukasz Bojańczuk. Towarzyszyć im będzie pianista – Mateusz Głogowski, student bydgoskiej Akademii Muzycznej. Początek koncertu – godz. 20. W programie – poezja śpiewana i hity musicalowe.

A za tydzień, na zakończenie wakacji, o 20 kawiarnia zaprasza na tradycyjną potańcówkę. Do tańca zagra lubiana przez białostoczan Kapela Batareja. Ekipa zgranych i utalentowanych twórców kultury jest laureatem konkursu Stara Tradycja, organizuje projekty edukacyjne, a i w trudnych czasach potrafi solidnie pokrzepić (gdy w szczycie pandemii siedzieliśmy w domach, to właśnie Kapela Batareja chodziła po osiedlach i grała pod oknami).

Bilety wstępu na każde wydarzenie – 10 zł, w dniu koncertu – 15 zł. Wcześniej można rezerwować stoliki: rezerwacje – tel. 533 033 700.

Tytuł oryginalny

Muzyczne wieczory w Kawiarni Teatralnej Lalki. Tu miejsce znajdą i młodsi, i starsi stażem artyści

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Białystok” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

moż