EN

15.07.2021, 16:22 Wersja do druku

Białystok. Koncert charytatywny Sylwii Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak - słynąca z niezwykłego głosu wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów wystąpi w Amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej już 23 lipca, podczas II Gali Fundacji Naszpikowani. Dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na pomoc podopiecznym fundacji.

Fundacja Naszpikowani istnieje od 2016 r. Głównym celem jej działalności jest pomoc dzieciom oraz dorosłym w walce z chorobami nowotworowymi krwi. Szerzy ideę dawstwa szpiku, uczula ludzi na ważne aspekty zdrowotne, organizuje akcje dające wsparcie, radość i nadzieję.

Współorganizatorem koncertu jest Opera i Filharmonia Podlaska.

Bilety do nabycia w kasie OiFP oraz na stronie https://www.bilety24.pl/koncert/sylwia-grzeszczak-koncert-charytatywny-fundacji-naszpikowani-66199?id=340032&fbclid=IwAR0HiluVgXhattU-qy5jXmV105BIEixMG_7toUTCSDQ-l0BmnCsXx2ZNdJQ

Sylwia Grzeszczak – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity.

Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka „Byle było tak”. Krótko po tym rozpoczęła naukę gry na pianinie, którą kontynuowała w kolejnych szkołach muzycznych, a zakończyła dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu.

Ma w dorobku cztery albumy:

– „Ona i on” (Sylwia Grzeszczak & Liber)

– „Sen o przyszłości”

– „Komponując siebie”

– „Tamta dziewczyna”

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne