EN

21.10.2020, 14:06 Wersja do druku

Białystok. "Doktor Żywago" wraca na scenę OiFP w wersji semi-stage

W tym trudnym i niepewnym okresie to bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową, dlatego mając to na uwadze i jednocześnie chcąc dać naszym widzom możliwość poczucia niezwykłych emocji płynących z musicalu "Doktor Żywago", Opera i Filharmonia Podlaska zdecydowała, że spektakle w najbliższy weekend (sobota, 24 października i niedziela, 25 października) odbędą się w wersji semi-stage (wersja ta polega na ograniczeniu ruchu scenicznego i rozdzieleniu artystów, Orkiestra OiFP zagra z Sali Kameralnej). 

Mat. teatru

Na scenie zobaczymy artystów, tancerzy, scenografię, a także efekty pirotechniczne – największą zmianą będą krótsze i mniej liczebne sceny, właśnie ze względu na bezpieczeństwo artystów, a cały spektakl będzie krótszy o około 40 minut.

Oczywiście dajemy Państwu możliwość wyboru – do piątku 23.10.2020 można zrezygnować z biletu zakupionego w kasie, jak i online. Natomiast każdy, kto zdecyduje się obejrzeć tę wersję spektaklu, otrzyma dodatkowo wyjątkowy program do musicalu "Doktor Żywago".

Na bieżąco monitorujemy sytuację w kraju, do każdego wydarzenia podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego o kolejnych spektaklach będziemy informować na początku przyszłego tygodnia.

Zwrot biletu zakupionego w kasie biletowej może nastąpić za okazaniem dokumentu zakupu do dnia 23.10.2020. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres [email protected] dołączając bilet elektroniczny oraz prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby kupującej bilet do dnia 23.10.2020. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne