EN

22.09.2020, 13:41 Wersja do druku

Zielona Góra. Odkryj miasto z Lubuskim Teatrem

Lubuski Teatr zaprasza 26 września na czwarty spacer z cyklu "Zielone Szlaki".

Odkryj miasto z Lubuskim Teatrem! Rodzinny spacer i piknik w Parku Poetów Zielona Góra na mapie wygląda jak otoczona gęstymi lasami polana. Miasto wśród lasów to skarb: lasy zapraszają do przechadzek, umożliwiają odpoczynek, pozwalają na rozwój dzieci i rekreację dorosłych. I właśnie jedno z tych niesamowitych miejsc chcemy odkryć.Z przewodnikiem przespacerujemy się Parkiem Poetów. Zobaczymy, jakie drzewa spotkamy na naszej trasie i nauczymy się je rozpoznawać. Aktorzy Lubuskiego Teatru przeczytają fragmenty książek opisujące najsłynniejsze literackie lasy. Ciekawe, czy zgadniecie, o jaki las chodzi? Familijny spacer wśród drzew zakończymy piknikiem nad stawem! Zapewniamy trawę, wodę i pogodę – Wy zabierzcie coś do jedzenia i miękki koc do rozłożenia na trawie. Rodzice, dzieci, dziadkowie i wnuczęta – wszyscy są zaproszeni.

Przewodnikiem będzie dr Sebastian Pilichowski, biolog, przyrodnik i Miejski Druid, który wie, że przyroda jest naszym pierwszym domem. Książki czytają: Robert Kuraś, Beata Sobicka-Kupczyk.

Szlak Lasów I Lasy wokół miasta.

Data: 26 września 2020 r. godzina 12:00
Start: pętla autobusowa przy ul. Wyspiańskiego

ZAPRASZAMY!!!

Prosimy o zaopatrzenie się w maseczki na twarz, zachowanie dystansu społecznego, zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Zabierzcie je ze sobą i przekażcie organizatorowi przed spacerem (będzie też możliwość wypełnienie oświadczenia na miejscu).Regulamin i oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania tu:http://teatr.zgora.pl/.../zielone-szlaki-odkryw... spacerów Zielone Szlaki. Odkrywaj miasto z Lubuskim Teatrem stanowi część projektu Naturalnie Teatr.Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Województwa Lubuskiego.


Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne