EN
22.04.2022, 12:26 Wersja do druku

Zielona Góra. Kozzi Film Festiwal szuka wolontariuszy

Może chcielibyście pomóc przy organizacji Kozzi Film Festiwalu 2022? Jeśli tak, zgłoście się do Biblioteki Norwida. Właśnie ruszyła rekrutacja.

Tegoroczna edycja Kozzi Film Festiwalu odbędzie się w dniach 10-14 czerwca. W tym roku jego patronami będą Maciej Kozłowski (już tradycyjnie), Barbara Krafftówna i Tadeusz Łomnicki. - Nasz festiwal to projekcje filmowe, spektakle teatralne, koncerty, spotkania z twórcami, dyskusje o filmach i książkach. Podczas festiwalu gościmy znane twarze kina, teatru, literatury, sztuki. Uczestnicy mają okazję bezpośrednio spotkać się z naszymi wybitnymi gośćmi - tłumaczy Biblioteka Norwida, organizator festiwalu.

Jak co roku w festiwalu wezmą udział też wolontariusze. Biblioteka rozpoczęła rekrutację, która potrwa do 1 czerwca.

- Szukamy osób powyżej 16. roku życia, które chciałyby włączyć się w organizację tego kulturalnego przedsięwzięcia. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą poświęcić swój czas i zdobyć doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych. To okazja udziału we wspaniałej przygodzie, pełnej wzruszeń, doświadczeń i wspólnych przeżyć - zachęcają organizatorzy.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kozzi Film Festiwal szuka wolontariuszy. "Niezapomniane przeżycia i superzabawa"

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Zielona Góra” online

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

szp