EN
29.07.2022, 08:30 Wersja do druku

Wrocław. Wrzesień w Capitolu

Od 1 sierpnia można kupić bilety na wrześniowe spektakle w Capitolu.

„Csearz”, BTW photographers/mat.teatru

„Cesarza” wg książki Ryszarda Kapuścińskiego w reż. Ceziego Studniaka zagramy 4 września. Spektakl można będzie zobaczyć też 9 września w Poznaniu, na Przeglądzie Teatrów Muzycznych „Czas na teatr” wśród najcierkawszych spektakli muzycznych sezonu.

Znakomite „Nie ma. Osiecka/Satanowski”, recital Justyny Szafran będzie można obejrzeć 10 i 11 września, a „Balladynę” w reż. Agnieszki Olsten z tytułową rolą Agnieszki Kwietniewskiej - w dniach 16-18 września.

Na Scenie Ciśnień pojawi się także nowość: „Rap Magister” - spektakl Olka Talkowskiego, nagrodzony Grand Prix Nurtu Off i Tukanem Publiczności Off na 42. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. To (najprawdopodobniej) pierwsza na świecie praca magisterska w formie rapu. Olek Talkowski obronił ją w krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. To opowieść o biografii artystycznej Tomasza Kota ze szczególnym uwzględnieniem jego ról filmowych.

„Rap Magister” , fot. Łukasz Giza/mat. teatru

Bilety można będzie kupić:


online na teatr-capitol.pl (całą dobę) iw kasie przy ul. Piłsudskiego 67 (w sierpniu czynna od poniedziałku do soboty w godz. 12 -19).

Uczestnicy programu Nasz Wrocław mają u nas 20% zniżki, a aktywny Status MAX upoważnia do zakupu biletów z 30% zniżką.

Więcej informacji na miejskich stronach programu.
Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne