EN

3.07.2021, 09:36 Wersja do druku

Wrocław. "Los Mimos" w plenerze i teatr pod chmurką

Inne aktualności

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprezentuje w plenerze spektakl "Los Mimos", po raz czwarty Wrocławski Teatr Plenerowy zaprasza na spektakle na skwerach i parkach.

"Los Mimos" w plenerze

Spektakl Wrocławskiego Teatru Pantomimy to zbiorowa kreacja zespołu aktorskiego pod opieką artystyczną Leszka Bzdyla, dyrektora artystycznego teatru. Twórcy przedstawienia, przygotowując widowisko na wskroś współczesne, nawiązują do tradycji barokowego teatru popularnego i przywołują klasyczne rozwiązania mimicznej improwizacji z ducha dell’arte i arlekinady. Przedstawieniu towarzyszy muzyka grana na żywo. Piątek, sobota, godz. 18. Dębowa 16.

Teatr pod chmurką

Już po raz czwarty Wrocławski Teatr Plenerowy zaprasza na pokazy spektakli organizowane w parkach i na skwerach. Tym razem "Kartotekę" Tadeusza Różewicza zobaczymy w niedzielę w parku Na Niskich Łąkach. Za reżyserię i opracowanie tekstu Różewicza odpowiada Marek Kocot, a obok niego w obsadzie zobaczymy Aleksandrę Dytko, Angelikę Wójcik, Dariusza Maja, Roberta Chmielewskiego i Michała Szweda. Spektakl zacznie się o godz. 18.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Rockowa 3-Majówka, teatr w plenerze i festiwale pysznego jedzenia [NASZE PROPOZYCJE NA WEEKEND]

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Wrocław” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Rafał Zieliński

Data publikacji oryginału:

02.07.2021 14:05

Wątki tematyczne