EN

8.12.2020, 08:29 Wersja do druku

Wrocław. Lalkowe "Piekło-Niebo" online

Grudzień to czas spotkań, rozmów z bliskimi i prezentów. Wpisując się w tę tradycję, Wrocławski Teatr Lalek przygotował dla Was przedświąteczną niespodziankę: spektakl online, a po nim - spotkanie z twórcami i aktorami.

13.12 o godz. 15:00 zapraszamy na stronę
https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/live

PIEKŁO - NIEBO
na podstawie sztuki Marii Wojtyszko w reżyserii Jakuba Krofty.
Bez biletów i bez logowania!

A po spektaklu, ok. godz. 16:30, będziecie mogli spotkać się na żywo z naszymi aktorami. Rozmowę z obsadą przedstawienia będziemy transmitować na żywo na naszym fanpage'u na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań swoim ulubionym artystom w komentarzach pod postem z transmisją - postaramy się odpowiedzieć na wszystkie :)
https://www.facebook.com/Wroclawski.Teatr.Lalek

PIEKŁO - NIEBO to baśniowe widowisko, którego akcja rozgrywa się między ziemią, niebem i piekłem. Główna bohaterka, mama siedmioletniego Tadzia – miłośnikom muzyki klubowej znana jako DJ DAJE RADĘ - trafia do nieba. Szybko jednak uznaje, że jej czas jeszcze się nie skończył i że za wszelką cenę musi wrócić na ziemię do swojego synka. W trakcie ucieczki z zaświatów poznaje diabła, który chciałby zostać człowiekiem, archanioła, który kiedyś był człowiekiem, oraz własnego tatę, który jest tylko połową człowieka.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

08.12.2020

Wątki tematyczne