EN

11.04.2022, 12:24 Wersja do druku

Warszawa. Za dziesięć dni poznamy program 42. Warszawskich Spotkań Teatralnych

Program 42. Warszawskich Spotkań Teatralnych organizowanych przez Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy zostanie ogłoszony 21 kwietnia (czwartek) o godz. 12.00.

Na Facebooku festiwalowym www.facebook.com/WarszawskieSpotkaniaTeatralne oraz na kanale YouTube zaprezentujemy premierowo spot festiwalu. Na stronie warszawskie.org pojawi się szczegółowy harmonogram.

fot. mat. organizatora

Sprzedaż rozpocznie się godzinę później (21.04., godz. 13.00), by dać widzom czas na zapoznanie się z repertuarem. Bilety oraz karnety będzie można kupić w kasie Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy (kasa czynna codziennie w godzinach 12.00-19.00) oraz przez internet: warszawskie.org

42. Warszawskie Spotkania Teatralne odbędą się w dniach 19-29 maja, wszystkie spektakle zostaną zaprezentowane na scenach Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Kuratorem 42. Warszawskich Spotkań Teatralnych jest Wojciech Majcherek.

Warszawskie Spotkania Teatralne to szansa na obejrzenie najciekawszych, najgoręcej dyskutowanych przedstawień z całej Polski, które miały swoją premierę w poprzednim roku, a nie były do tej pory prezentowane w stolicy. Niezmiernie cieszymy się, że święto teatru będziemy mogli obchodzić wspólne, na żywo dzielić się opiniami i wrażeniami. Tradycyjnie zaprosimy widzów na spotkania z twórcami, które odbywać się będą po przedstawieniach (według ścieżki karnetowej) w Sali im. Witolda Zatorskiego.

Warszawskie Spotkania Teatralne realizowane są dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy oraz dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Źródło:

Materiał nadesłany