EN

11.06.2021, 12:22 Wersja do druku

Warszawa-Wrocław. Premiera płyty z piosenkami ze spektaklu "Przybysz"

11 czerwca, podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej, swoją premierę będzie miała płyta z piosenkami ze spektaklu „Przybysz”, w reż. Wojciecha Kościelniaka z Teatru Collegium Nobilium.

fot. Michał Mazurek

Nagrania miały miejsce w kwietniu w The Boogie Town Studio, w Otwocku. Producentem płyty jest nieoceniony Mariusz Obijalski, który był autorem muzyki do „Przybysza”. Wewnątrz okładki znalazły się specjalne podziękowania dla prof. Anny Serafińskiej, która czuwała nad młodymi artystami i całością nagrań, które, miejmy nadzieję, zachwycą publiczność, podobnie jak sam spektakl.

Młodzi artyści z Akademii Teatralnej wspaniale bawili się przy nagraniu płyty, o czym można się przekonać z nagrania przygotowanego przez Michała Mazurka: https://www.facebook.com/AkademiaTeatralna/videos/156863403136301

Znów spotkali się i zaśpiewali swoje dyplomowe kawałki, a dziś, 11 czerwca, wystąpią również przed wrocławską publicznością na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. 16 czerwca, również na PPA, widzowie będą mogli zobaczyć drugi wspaniały dyplom, tym razem kierunku aktorstwo, „Ustawienia ze świętymi, czyli rozmowy obrazów”, w reż. Agaty Dudy-Gracz.

Podwójny krążek jest do kupienia w kasie Teatru Collegium Nobilium w cenie 50 zł.

Twórcy płyty:

Producent: Mariusz Obijalski

Opieka wokalna: Anna Serafińska

Miks, Mastering: Michał „EPROM” Baj

Realizacja nagrań: Paweł Marciniak, Bartosz Mieszkuniec

Nagrania zrealizowano w The Boogie Town Studio – Ula i Bartek Mieszkuniec, Otwock

Projekt graficzny: KUKI Iwański Studio

Wydawca i dystrybutor: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie

Muzyka: Mariusz Obijalski

Teksty: Wojciech Kościelniak

Wokale: Patrycja Grzywińska, Natalia Kujawa, Małgorzata Majerska, Dominik Bobryk, Filip Karaś, Michał Juraszek, Jakub Szyperski

Zespół w składzie: Jacek Kita – fortepian, Andrzej Zielak – bas, Maciej Wojcieszuk - perkusja

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne