EN
1.07.2020, 15:11 Wersja do druku

Warszawa. Wkrótce premiera "Wspólnoty mieszkaniowej" w Och-Teatrze

Och-Teatr zaprasza na premierę komedii Jiřiego Havelki Wspólnota mieszkaniowa. Reżyseruje Krystyna Janda. W obsadzie plejada wspaniałych aktorów.  Premiera 16 lipca na Dużej Scenie.

mat. teatru

Wspólnota mieszkaniowa to komedia o społeczności mieszkającej w jednym domu. Na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej ujawniają się różne poglądy i śmieszności ludzkich charakterów. Utwór jest satyrą na współczesne społeczeństwo. Wystąpią: Natalia Berardinelli, Izabela Dąbrowska, Izabella Olejnik, Agnieszka Więdłocha,  Katarzyna Żak, Stanisław Brejdygant, Witold Dębicki, Mirosław Kropielnicki, Piotr Ligienza, Sebastian Perdek, Michał Zieliński i Cezary Żak. 

–  "Wspólnota mieszkaniowa” to komedia, galeria typów i charakterów, satyra na społeczeństwo takie, jak nasze. Jest to tekst czeski, ale pasuje do wielu społeczeństw, bez względu na czas i sytuację. Zrealizowaliśmy go dla Och-Teatru, z grupą naszych przyjaciół, z największą radością, bawiąc się podczas prób naprawdę wybornie i równocześnie przeglądając się w tych postaciach i całemu zdarzeniu z zawstydzeniem i smutkiem, odnajdując tam samych siebie – powiedziała Krystyna Janda.

Premiera:  16 lipca 

Na kolejne spektakle zapraszamy 17 lipca, 27-28 lipca, 19-21 sierpnia. Bilety do zakupienia online oraz w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, [email protected] i [email protected]

fot. Robert Jaworski

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne