EN

2.07.2021, 13:59 Wersja do druku

Warszawa. Wkrótce premiera "Dziewczyny w pociągu" w Polonii

Och-Teatr zaprasza 14 lipca na premierę spektaklu "Dziewczyna z pociągu" Rachel Wagstaff i Duncan w reżyserii Cezarego Żaka. Premiera zamknięta odbyła się 11 lutego.

fot. mat. teatru

W przedstawieniu udział biorą:  Marta Ścisłowicz, Agata Wątróbska, Anna Smołowik, Leszek Lichota, Janusz Chabior, Krzysztof Czeczot oraz Cezary Żak.

Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.

To teatralna adaptacja słynnego thrillera psychologicznego Pauli Hawkins. Książka, sprzedana w milionach egzemplarzy, przez wiele tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu listy bestsellerów dziennika „The New York Times”. To zupełnie nowy gatunek teatralny, nigdy wcześniej nieprezentowany w Och-Teatrze.  

 Wyprodukowano w porozumieniu z Simon Friend.

Data premiery: 11 lutego

Data premiery oficjalnej: 14 lipca 

Czas trwania: 110 minut, 1 przerwa

Kolejne spektakle: 12 i 13 lipca oraz 16 i 17 września

BILETY: online [https://bit.ly/DziewczynaZpociągu] oraz w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, [email protected] i [email protected].

Pełen repertuar dostępny jest na stronie www teatru: teatrpolonia.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne