EN
24.01.2022, 10:06 Wersja do druku

Warszawa. Wieczór kabaretowy Artura Andrusa w Teatrze 6.piętro

Teatr 6. piętro zaprasza na przepełniony humorem i muzyką wieczór kabaretowy "ATR czyli Antykryzysowa Tarcza Rozrywkowa".   Solidna dawka dobrej rozrywki, często improwizowanej, w wykonaniu błyskotliwego Artura Andrusa, Joanny Kołaczkowskiej, Kasi Moś i Marcina Januszkiewicza, z towarzyszeniem zespołu muzycznego ASB (Afternoon Srodmiescie Brothers) pod kierownictwem Łukasza Borowieckiego.fot. mat. teatru

Kiedy co chwilę pojawia się jakaś tarcza, która ma nas przed czymś obronić, Joanna Kołaczkowska, Kasia Moś, Artur Andrus i Marcin Januszkiewicz postanowili połączyć siły i uzbroić publiczność w tarczę najskuteczniejszą. Będzie dużo muzyki, humoru, rozmów, trochę wspomnień i artystycznej improwizacji. Radość bycia ze sobą na scenie i bycia z widzami. Wieczór muzyczno-kabaretowy, w centrum miasta, na 6 piętrze Pałacu Kultury i Nauki.

Skrót ATR można rozszyfrować jeszcze na kilka sposobów, na przykład: Atrakcyjne Towarzysko Rozwiązanie, A Teraz Raźniej, Amerykanie Tańczą Rumbę czy Agnieszka Traczyk-Radlewska.
Od razu dodajmy, że taka osoba nie występuje w programie, ale jest znajomą autora scenariusza, a ten założył się z jej mężem o duże pieniądze, że umieści wzmiankę o niej w zapowiedziach wieczoru. I chcemy, żeby wygrał.

W tarczę wyposażą Państwa eksperci:

Joanna Kołaczkowska - Skłodowska-Curie polskiego kabaretu. Należy jej się Nobel. Gdyby Kopernik nie ruszył, ona by ruszyła.
Kasia Moś - ma sztambuch. A w nim taki wpis: "Kasi Moś - wdzięczny Stanisław Moniuszko". Autentyczny. Sama pisała.

Marcin Januszkiewicz - Ivan Lendl polskiego teatru i Al Pacino polskiego tenisa. A dokładnie to Marcin Januszkiewicz jednego i drugiego.

Artur Andrus - wydaje płyty, książki i pieniądze zarobione na nich. Wydaje się być niższy niż jest.

Na scenie Artystom towarzyszy zespół muzyczny ASB (Afternoon Srodmiescie Brothers) pod kierownictwem Łukasza Borowieckiego.
Czas trwania: 90 minut bez przerwy
Pierwszy wieczór kabaretowy: 17 marca 2022

Bilety dostępne na  www.teatr6pietro.pl , na ebilet.pl, ewejsciowki.pl
oraz w kasie Teatru 6.piętro na parterze PKiN.

Więcej informacji na www.teatr6pietro.pl

Teatr 6.piętro

Teatr 6.piętro to założona w 2010 r. przez Michała Żebrowskiego (Dyrektora Naczelnego) i Eugeniusza Korina (Dyrektora Artystycznego) prywatna scena dramatyczna, funkcjonująca na szóstym piętrze warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki.
Od samego początku za najważniejszy cel swojej działalności Teatru 6.piętro stawiają sobie żywy, autentyczny dialog z widzami, a jego twórcy przykładają wielką wagę do uniwersalności sztuk tworzących repertuar oraz do pielęgnowania najlepszych tradycji gry aktorskiej. Na deskach tego teatru zobaczyć można wielu znakomitych polskich aktorów oraz cieszące się niesłabnącym powodzeniem od dnia premiery spektakle doskonałych polskich i zagranicznych autorów.

Źródło:

Materiał nadesłany