EN

11.05.2021, 10:15 Wersja do druku

Warszawa. W czerwcu 41. Warszawskie Spotkania Teatralne

Warszawskie Spotkania Teatralne to święto zawsze wyjątkowe, a w tym roku także wytęsknione, następujące po długim czasie zamknięcia teatrów. Organizatorzy zapraszają na 41. edycję festiwalu, która odbędzie się w dniach 6-20 czerwca.

fot. mat. organizatora

Dopinamy ostatnie szczegóły i pełen program ogłosimy w drugiej połowie maja, ale już dziś możemy zdradzić, że każdy spektakl z głównego nurtu zaprezentujemy dwukrotnie, aby przy obowiązujących obostrzeniach sanitarnych, przedstawienia na scenie mogło obejrzeć jak najwięcej osób. Dodatkowo dla tych, którzy będą chcieli uczestniczyć w festiwalu w domu tworzymy nurt towarzyszący, w którym zaprezentujemy online wszystkie tytuły grane na scenie, a nawet kilka więcej!

Kuratorem 41. WST jest Wojciech Majcherek.

Warszawskie Spotkania to także inspirujące rozmowy twórców z widzami. Dyskusje z udziałem publiczności prowadzone w teatrze po spektaklach będą również transmitowane na festiwalowym Facebooku.

Oczywiście widzów zapraszamy nie tylko z wielką przyjemnością, ale i z odpowiedzialnością, stwarzając bezpieczne warunki do oglądania spektakli i stosując się do obowiązujących obostrzeń.

Cieszymy się na wspólne Spotkania!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne