EN

8.10.2020, 17:04 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Wielki - Opera Narodowa w warunkach nowych obostrzeń

mat. teatrwielki.pl

Od 10 października 2020 r. (sobota), zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów z 8 października, obszar całego kraju zostaje objęty obostrzeniami strefy żółtej. Teatr Wielki - Opera Narodowa jest przygotowany do funkcjonowania w warunkach nowych obostrzeń.

Przedstawiamy informacje dotyczące udziału publiczności w wydarzeniach w repertuarze od soboty 10 października. Zgodnie z regulacjami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych w tzw. strefie żółtej w pomieszczeniach zamkniętych udostępniamy widzom nie więcej niż 25% liczby miejsc.

O możliwości wzięcia udziału w nadchodzących wydarzeniach (Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych 10 października, Werther 10, 14 i 16 października oraz Halka 11, 13 i 15 października) decydować będzie kolejność zakupu biletów.

Osoby, które zakupiły bilet online, otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową lub telefoniczną.

Osoby, które zakupiły bilet w kasie, proszone są o kontakt z Biurem Organizacji Widowni (czynne w dni powszednie w godz. 11.00–19.00 pod numerami telefonów: 22 826 50 19, 22 692 02 08, 22 692 02 10).

Prosimy o cierpliwość. Biuro Organizacji Widowni Teatru Wielkiego - Opery Narodowej będzie sukcesywnie informować widzów, którzy zakupili bilety na nadchodzące wydarzenia.

Osobom, które nie będą mogły wziąć udziału w spektaklu, proponujemy:

- Zwrot środków za niewykorzystany bilet na kartę prepaidową (formularz zwrotu na kartę prepaidową),
- Zwrot środków (formularz zwrotu) za niewykorzystane bilety na konto,
- Zwrot środków w kasie teatru.

Przedstawiamy również szereg przydatnych informacji, które przybliżają nasz sposób działania w warunkach obostrzeń. Więcej na teatrwielki.pl/bezpieczenstwo.

W trosce o bezpieczne i komfortowe uczestnictwo w wydarzeniach, prosimy Państwa o:

- wcześniejsze przybycie do teatru, najlepiej 45 minut przed wydarzeniem,
- zabranie ze sobą maseczki lub przyłbicy; po wejściu do budynku, podczas całego pobytu w teatrze, obowiązuje zakrywanie nosa i ust,
- zdezynfekowanie rąk po wejściu do budynku teatru – bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk znajduje się w holu kas biletowych,
- zachowanie bezpiecznych odstępów – przynajmniej 1,5 metra – od innych gości,
- zajmowanie wskazanych miejsc i stosowanie się do wytycznych personelu teatru,
- przestrzeganie Regulaminu dotyczącego szczególnych warunków uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie związanych z przeciwdziałaniem SARS-CoV-2.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest złożenie oświadczenia online lub w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Zachęcamy do składania oświadczeń online. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i uniknąć wypełniania oświadczenia papierowego podczas sprawdzania biletów przed wejściem na wydarzenie do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne