EN

25.06.2021, 17:02 Wersja do druku

Warszawa. Tomasz Raczek w Klubie Komediowym

mat. Klubu Komediowego

Tomasz Raczek & Klub Komediowy: Zagraj to jeszcze raz – najlepsze sceny w historii kina

Ten wieczór to prawdziwa gratka dla kinomanów. Gościem Klubu Komediowego będzie Tomasz Raczek!

Znany krytyk filmowy opowie o wybranych przez siebie scenach z filmów i utworach kinowych. Pochodzące z nich stop-klatki będą dodatkową inspiracją i wyzwaniem dla komików, którzy będą musieli grać sceny, przyjąwszy pozycje fizyczne z omawianych kadrów, wyświetlanych na ekranie.

Spektakl będzie wymyślany na bieżąco, bez przygotowanego scenariusza, rozpisanych postaci czy ustalonego miejsca akcji. Dlatego może być on równie zaskakujący dla widzów, jak i dla samych aktorów.

Tomasz Raczek – krytyk filmowy i youtuber, redaktor naczelny „Magazynu Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich”, autor audycji „RACZEK MOVIE” w Radiu Nowy Świat, kurator kolekcji pereł światowego kina na internetowej platformie entclick.com. Wcześniej m.in. kierownik literacki Zespołu Filmowego „Oko”, redaktor naczelny „PLAYBOYA” i miesięcznika „FILM”, dyrektor kanałów telewizyjnych nfilmHD oraz wicedyrektor TVP2. Razem z Zygmuntem Kałużyńskim stworzył nadawany przez kilkanaście lat cykl filmowy „Perły z lamusa” w TVP2. Autor 15 książek o filmie i telewizji oraz 3 płyt z muzyką filmową. Laureat Nagrody im. Stanisława Wyspiańskiego, Wiktora i Nagrody PISF za popularyzowanie filmu w telewizji.

Ostatnie miejsca czekają, zapraszamy do Komediowego!

Źródło:

Materiał nadesłany